Неділя, 19 травня 2019
Головна Споживачам Роз'яснення до пост. 1037

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                554-000 Call-центр   КП  "Житомиртеплокомуненерго".   Цілодобово - 554-000

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

                           КП "Міський інформаційний центр" Житомирської міської ради.

                       Дзвоніть цілодобово !  15-80, (0412)481-481 Є проблема - є відповідь !

 zhujko images-3 23-07-2014 dsc 0083 dsc-2

Реконструкція РК-8  Електронна адреса
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 квітня 2016 10:21

 

Проект Теплопостачання м. Житомир

   

Номер закупівлі: 8252-IFT-38147

 

   

 

Країна:Україна

 

   

 

Відділ: Муніципальної та екологічної інфраструктури

 

   

 

Номер проекту: 38147

 

   

 

Джерело фінансування: ЄБРР

 

   

 

Тип контракту: Товари, роботи і послуги

 

   

 

Тип повідомлення: Запрошення до участі у тендері

 

   

 

Дата початку: 20 квітня 2016

 

   

 

Дата закінчення: 7 червня 2016 о 11:00 (місцевий час)

   

     

 

Модернізація котельні РК-8

 

   

 

Це Запрошення до участі в тендері є продовженням Загального повідомлення про закупівлі, опублікованого на веб-сайті ЄБРР, Оголошення про закупівлі (www.ebrd.com), 07 серпня 2015 року.

 

   

 

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» тут і далі згадане як «Замовник», отримало кредит від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (Банк) та грант від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) на фінансування витрат за проектом «Теплопостачання м. Житомир».

 

   

 

Цим листом Замовник запрошує Учасників подати заявки в запечатаному вигляді на виконання наступного контракту, який буде фінансуватися за рахунок кредитних коштів:

 

   

 

Модернізація котельні РК-8 включно з поставкою, установкою, перевіркою, випробуванням, пусконалагоджувальними роботами і введенням в експлуатацію насосів, пальників, теплових лічильників, димососів та іншого належного обладнання, а також будівельні роботи та навчання персоналу котельні. Обсяг модернізації включає в себе установку нових пальників з автоматикою котла, заміну 2 циркуляційних насосів, підживлювальної насосної станції, рециркуляційних насосів, заміну тепломереж зовнішніх і внутрішніх трубопроводів з сепаратором шламу, сепаратор повітря, тепловий лічильник, систему автоматичної сигналізації; бак для підживлювальної води (V = 25 м3) та інші аналогічні роботи на котельні РК-8 (проспект Миру, 22).

 

   

 

Це повторний тендер зі зміненими технічними вимогами до Контракту. Перший тендер  оголошено в 2015 році, але згодом був скасований у зв’язку з відсутністю відповідних учасників.

   

Учасники повинні задовольнити мінімальні критерії, як зазначено у Тендерній документації:

 

   

 

 1. Учасник повинен продемонструвати успішний досвід виконання щонайменше 5 аналогічних проектів за контрактами в якості генерального підрядника за останні п'ять років. Характер і складність подібних проектів означає поставку та монтаж обладнання аналогічного типу і розмірів теплопостачальній компанії або будь-якій іншій компанії з коливанням навантаження, як зазначено в технічній специфікації.

   

 1. Учасник або його місцевий уповноважений представник у змозі виконати зобов'язання постачальника стосовно обслуговування, забезпечення гарантії, ремонту і резерву запасних частин, які передбачені в цій Тендерній документації. Учасник повинен надати докладну інформацію про місцевого уповноваженого представника або вказати, яким чином ці зобов'язання будуть виконані у випадку підписання контракту. 

   

 1. Середньорічний оборот за останні п'ять років повинен складати не менше, ніж 800 (вісімсот) тисяч євро або еквівалентну суму.

   

 1. Учасник повинен продемонструвати доступ до фінансових ресурсів, достатніх для забезпечення грошового потоку для виконання контракту на період 2 місяці в сумі не менше, ніж 200 000 (двісті тисяч) євро або еквівалентній сумі, беручи до уваги зобов'язання Учасника по іншим контрактам.

   

 1. Історія участі у судових спорах не має серйозних позовів. Історія невиконання контрактів та/або судового покарання Учасників або будь-якого партнера спільного підприємства може стати причиною відхилення пропозиції. Учасник повинен надати точну інформацію про будь-які поточні або завершені судові процеси або арбітраж  після підписання контрактів, виконаних або на стадії виконання протягом останніх п'яти років.

   

 1. Учасник володіє резюме персоналу відповідної кваліфікації та забезпечує наявність наступних посад:

 

   

 

 • Керівник проекту (принаймні 15 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи на аналогічних роботах та 3 роки досвіду роботи в якості керівника аналогічних робіт),

   

 • Інженер (принаймні 10 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи на аналогічних роботах),

   

 • Керівник будівництва (принаймні 10 років загального досвіду, 5 років досвіду роботи на аналогічних роботах та 3 роки досвіду роботи в якості керівника подібних робіт).

 

   

 

 1. Учасник повинен продемонструвати здатність задовольнити вимоги по ліцензуванню відповідно до законодавства України. Це може стосуватися ліцензії на будівництво, ліцензії на проектування або наявність ліцензованих проектувальників, дозвіл Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд). Якщо такі ліцензії наявні на момент подачі документації, їх копії необхідно передбачити. Якщо ні, Учасник повинен чітко зазначити, що всі необхідні ліцензії отримає до підписання контракту.

   

 1. Товари, матеріали, роботи та обладнання згідно з цим тендерним документом повинні бути спроектовані, виготовлені та поставлені відповідно до українських законів, норм та правил, а також повинні відповідати Європейським та міжнародним стандартам та сертифікатам якості ISO 9001, або еквівалентним. Учасник повинен надати копію такого сертифікату з пропозицією. У випадку розбіжностей між вимогами міжнародних та національних стандартів, перевага надаватиметься стандартам із жорсткішими вимогами.

   

 1. Спільні підприємства повинні задовольнити наступні мінімальні критерії:

 

   

 

 1. Провідний партнер повинен задовольнити не менше 60 відсотків усіх відбіркових критеріїв стосовно вищезазначего обороту та фінансового становища;

   

 1. Решта партнерів повинні задовольнити не менше 25 відсотків усіх відбіркових критеріїв стосовно вищезазначего обороту та фінансового становища;

   

 1. Спільне підприємство сукупно повинне задовольняти вищезазначені критерії (а) - (g).

   

   

 

Кваліфікаційні критерії детально описані у Тендерній документації.

 

   

 

Виконання Контракту передбачене до дати не пізніше, ніж до 15 жовтня 2016 року.

 

   

 

Проведення тендерних закупівель, які фінансуватимуть за рахунок кредитних коштів Банку, відкрите для компаній з усіх країн. Кредитні кошти Банку не використовуватимуть для здійснення платежів фізичним або юридичним особами, або для оплати імпорту товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені за рішенням Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, прийнятим відповідно до розділу VII Статуту Організації Об'єднаних Націй.

 

   

 

Тендерну документацію можна отримані в офісі за нижчевказаною адресою після сплати безповоротного внеску у розмірі 200 євро для іноземних учасників тендеру і в еквівалентному розмірі вказаної суми в українській гривні (UAH) за курсом Національного банку на день оплати для українських учасників. Цей внесок включає в себе витрати на тиражування, доставку кур'єром та послугами зв'язку (з урахуванням ПДВ та без урахування комісії Банку та інших зборів, які Учасник повинен сплатити). Спосіб оплати - безготівкове зарахування коштів на будь-який із вказаних номерів рахунків для відповідної валюти:

   

  

   

Для  нерезидентів  України (EUR):

 

   

 

[Рахунок  EUR] 26007303022079  

 

Банк Бенефіціара: АТ «Ощадбанк», Україна   

 

SWIFT: COSBUAUKZHI
MFO: 311647                                                                                      
   

 

Номер ЄДРПОУ: 09311380

 

Адреса Банку: 10003, м. Житомир,  вул. Перемоги, 15 

 

Телефон/Факс: (0412) 42-34-53

 

   

 

Банк-Кореспондент: COMMERZBANK AG, Frankfurt am Main, Germany

 

SWIFT: COBADEFF

 


Кореспондентський рахунок: 4008865941/01

 

Бенефіціар: Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго», вул. Київська 48, Житомир

     

Для  резидентів  України (UAH):

 

   

 

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради 

 

ЄДРПОУ 35343771

 

П/р 26009301022079 в Банкy Філія ЖОУ АТ «Ощадбанк»

 

МФО 311647 

 

Адреса: 10014, м. Житомир, вул. Київська, 48

   

   

 

Необхідно вказати у платіжному документі наступне:

   

 • Найменування платника;

   

 • Найменування бенефіціара (Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго») і

   

 • Відомості про отримання платежу (тендерна документація по проекту Модернізація котельні  РK-8)

 

   

 

Перед оплатою учасники повинні надіслати відскановану копію підписаного офіційного запиту на отримання тендерної документації. Цей запит повинен включати в себе повну назву Учасника, його реквізити, адресу для доставки тендерної документації і назву учасника. Після отримання запиту Замовник видає рахунок до сплати.

 

   

 

Після отримання відповідного підтвердження про сплату невідшкодованого внеску, документи направляють кур'єром, однак без покладеної відповідальності за втрату або несвоєчасну доставку. Крім того, на прохання Учасника, документи також можуть бути направлені в електронному вигляді, електронною поштою або за допомогою файлообмінного серверу. У разі розбіжностей між електронною та друкованою копіями документів, друкована копія переважає.

   

Компаніям, які придбали документи для початкового тендеру в 2015 році, буде надіслано тендерну документацію безкоштовно після отримання Замовником офіційного запиту. 

   

Усі пропозиції супроводжуються гарантією у розмірі 15 000 (п’ятнадцять тисяч) євро або в еквівалентній сумі в українських гривнях за курсом Національного банку України до 07 червня 2016 року, 11 години,  і повинні бути доставлені за нижчевказаною адресою, де вони будуть розкриті у присутності представників Учасників, які мають намір бути присутніми.

 

   

 

Передтендерна зустріч/виїзд на об’єкт  відбудеться на 18 травня 2016 року о 10:00 ранку за адресою: Україна,  м Житомир, вул. Київська 48.

 

   

 

Усі запити на роз'яснення Замовник повинен отримати до 12:00 20 травня 2016 року.

 

   

 

Зверніть увагу, що надсилати запити на роз'яснень після встановленого терміну не дозволено.

 

   

 

Пропозиції потрібно доставити за вказаною нижче адресою не пізніше 11:00 (місцевий час) 07 червня 2016 року року, де вони будуть розкриті у присутності представників Учасників, які мають намір бути присутніми.

 

     

   

Потенційні Учасники можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитись та придбати тендерні документи за наступною адресою:

 

                         

                     

   

Контактна особа:

   
   

Володимир Жалюк

   
 

Організація, яка проводить закупівлі

   
 

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго»

   
 

Адреса

   
 

Київська 48, 10014, Житомир, Україна 

 
 

Тел:

   
 

+380 412 471930

   
 

Факс:

   

E-mail:

   
 

 +380 412 471933

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

   

 
       
ins2      
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.