ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Корисна Інформація

Перелік будинків, в яких більше 50% споживачів відключено від системи централізованого опалення

На виконання пункту 2, розділу 3, наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України №169, від 26.07.2019 р. “Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» Комунальне підприємство “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради повідомляє перелік будинків, в яких більше 50% споживачів відключено від системи централізованого опалення.

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!!!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово — комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189 — VII “ Про житлово — комунальні послуги пільга надається в грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми перераховутимуться АТ “Ощадбанк” для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільг готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ “Ощадбанк” (За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку буде донарахована у наступному місяці.