ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Оголошення про намір перегляду розміру тарифів …

Оголошення про намір перегляду розміру тарифів …

Оголошення про намір перегляду розміру тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для всіх груп споживачів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради

Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії згідно Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» від 29.07.2022 № 2479-IX (Далі: Закон 2479).

Законом 2479 передбачено, що збитки які будуть виникати у теплопостачального підприємства від діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання послуг з постачання теплової енергії будуть відшкодовуватися з Державного бюджету України. Для забезпечення відшкодування цих збитків підприємство повинно подати до міської ради розрахунки економічно обґрунтованих тарифів.

Керуючись п.2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Мінрегіону України від 05.06.2018 №130, комунальне підприємство «Житомир-теплокомуненерго» Житомирської міської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для всіх груп споживачів.

Діючі на сьогодні тарифи, затверджені рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №1175 від 08.10.2021 р. зі змінами, затвердженими рішеннями №1234 від 23.10.2021р. та №1288 від 04.11.2021р.  

Відповідно до вимог пункту 11 Постанови КМУ від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» – з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, та відповідно наданням послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та їх структури здійснюється уповноваженим органом кожного року (до початку опалювального періоду) за заявою ліцензіата (суб’єкта господарювання).

КП «Житомиртеплокомуненерго» було повністю перераховано тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії. Необхідність повного перегляду тарифів обумовлена:

– Зміною річного плату виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;

– Зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів;

 – Зростанням вартості електричної енергії;

 – Збільшенням мінімальних гарантій в оплаті праці для визначення посадових окладів та тарифних ставок працівників підприємства;

 – Інфляційними процесами.

1

Наголошуємо, що тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та тарифи на послугу з постачання теплової енергії для населення та інших категорій споживачів фактично змінюватись не будуть, а будуть застосовуватись тарифи, які діяли станом на 24 лютого 2022 року.

Зауваження і пропозиції щодо оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Київська, 48 каб. №5 м. Житомир, протягом 14 календарних днів з 28 вересня 2022 року.