Опалювальний сезон в медичних закладах міста розпочато!
![](https://tke.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Мед-заклад1.jpg)
Сьогодні розпочинаємо опалювальний сезон в медичних закладах міста. Підключаємо до теплопостачання міські та обласну лікарню, а також міський перинатальний центр.
Опалювальний сезон у багатоповерхових будинках буде розпочато, коли відповідно до санітарної норми середньодобова температура буде 3 доби поспіль нижче 8 градусів за довідкою Гідрометцентру.