Підготовка до опалювального сезону триває.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302891287_1573926566394903_4655048529785226089_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aOlytYJaYyYAX_mVRct&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT_8xbW6di1rGtRu41FPApwMQV8HubKHcK5T6QG7--hfmw&oe=6312F055)
Продовжуємо підготовку до опалювального сезону. Наразі теплова інспекція ЖТКЕ перевіряє готовність до пуску тепла домогосподарств та об’єктів соціальної сфери. Першу з двох перевірок уже пройшли близько 50% споживачів тепла. Повністю перевірені школи міста, на черзі садочки та медичні заклади. З керуючих компаній традиційно серед кращих ПП КВЖРЕП № 8 та «Коменерго».
Війна внесла свої корективи у підготовку до опалювального сезону. Намагаємось передбачити всі можливі проблеми з постачанням тепла під час опалювального сезону. Тож ще у квітні утримувачам будинків було рекомендовано провести заходи з утеплення. Адже у разі відсутності тепла (електрики, газу) в мороз можуть постраждати мережі будинків, зокрема водопровідна та каналізаційна. Найбільше роботи в частині утеплення цього року виконали ОСББ. Багато з них утеплює підвали, ставлять подвійні двері, замінюють вікна на металопластикові.Тепло, яке будинки втрачають через розбиті у під’їздах вікна, старі двері, неутеплені дахи та підвали — це гроші, які мешканці будинків втрачають. В умовах війни це ще й загроза швидкого замерзання мереж взимку.
Тож КП ЖТКЕ закликає утримувачів будинків і їхніх мешканців звернути особливу увагу на підготовку до опалювального сезону.